На попуст!
Нема на залиха

Дрвена куќа за кукли Емили – Moni toys

5,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Децата сакаат да минуваат часови играјќи и да се забавуваат, а оваа одлична дрвена куќа ќе стане омилена за Вашето мало девојче веднаш штом ја види.
Дрвената куќа за кукли Емили има 17 парчиња. шарени додатоци со кои е опремена. Таа е на 3 ката, се состои од 4 соби, тераса и скали. Една од собите е пријатна дневна соба со удобен тросед каде куклите можат да се релаксираат и да гледаат телевизија. Прекрасната спална соба е местото каде што ќе се препуштат на заслужената релаксација и ќе уживаат во добар сон. Куќата има и кујна, која е опремена со се што Ви треба за да подготвите појадок, ручек и вечера: мијалник, плоча за готвење, шпорет и прибор.
Со оваа одлична дрвена куќа Вашето девојче ќе се забавува со часови и ќе бидете сигурни дека нема да се повреди, бидејќи играчката е изработена од високо квалитетни и безбедни материјали.

Димензии: 60x32x90 см
Тежина: 10 кг

Може да ви се допаѓа и…