Нема на залиха

Комплет за правење салата – Hape

1,290.00ден

Нема на залиха

Опис

Подгответе здрав и вкусен оброк со овој фантастичен комплет за салата! Вклучува парчиња јајце, авокадо, краставица, домат, кромид и друг зеленчук кои може да се исечат со помош на реалистичниот нож за игра. Вклучува и една чинија за салата, лажица, вилушка и две шишиња прелив!