Купи!
На залиха во главен магацин

Кукла 36 см. – Moni Toys

1,850.00ден

Опис

Оваа преслатка кукла ќе биде верен пријател на Вашето дете.

Куклата е многу реална, изгледа како вистинско бебе, мека на допир и е направена од безбедни материјали. Секое мало дете ќе се фасцинира уште од првата средба. Куклата има интересни играчки и додатоци, како што се цуцла, шише и тропалка.

Вашето дете ќе се забавува со својот нов пријател, ќе ги развие своите социјални вештини, ќе научи да биде грижливо и внимателно.

Куклата е спакувана во луксузна кутија и е одличен подарок за секоја пригода.

Играчката е погодна за деца над 3 години.

Вие исто така би сакале…