Нема на залиха

Кукла 36 см.,розева – Chengji Toys

1,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Израдувајте го Вашето дете давајќи му ја оваа симпатична, крајно реална кукла – бебе. Тоа ќе ги направи неговите денови посреќни и позабавни.
Бебето ќе стане омилена кукла на вашето мало девојче. Облечена е во прекрасна розова облека, има капа и топли чорапи.
Комплетот вклучува неколку играчки: цуцла, шише, тропалки и перница. Играњето ќе развие нови вештини кај детето, додека во исто време тоа ќе научи да биде грижливо и внимателно кон малите бебиња.
Куклата е висока 36 цм и е погодна за деца над 3 години.
Доаѓа во прекрасна кутија и е соодветен подарок за роденден на детето или друга убава пригода.