На попуст!
На залиха во главен магацин

Лизгалка 198cm – MochToys

5,990.00ден

SKU: 1368/ 06611564 Категории ,

Опис

Лизгалката е наменета за деца 12м+.
Изработена е од висококвалитетни материјали, издржливи на атмосферските влијанија.
Лизгалката има цврста, издржлива конструкција, а широката основа овозможува безбедна забава за најмалите.
Максимална издржливост до 50кг.
Должина на лизгалката 198см.
Простор за вода.
Катактеристики:
8.6 кг
198x84x110 см
195x23x42 см