На попуст!
На залиха во главен магацин

Мајмун лизгалка – Pilsan

6,790.00ден

Опис

За возраст од 3+ години
Димензии: H 109 cm W 84,5 cm L 189 cm 155 cm
Максимална носивост 35 кг.
Преклопен ергономски дизајн
Лесна инсталација
Зазема помалку простор кога е преклопена, лесна за повторно инсталирање
Стилски изглед и ергономски дизајн
Цврст и естетски дизајн
Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи