Нема на залиха

Музичка Проодувалка Fire Truck – Chipolino

3,490.00ден

Нема на залиха

SKU: ROCFT02001RE Категории: ,

Опис

Оваа играчка е погодна за деца на возраст од 18-36 месеци, со тежина до 25 кг .;
Мултифункционален производ со 2 различни начини на употреба:
– родител го турка детето
– детето вози самостојно;
Оваа играчка го стимулира развојот на моторните вештини и координацијата на детето;
Практична рачка за родителска контрола со копче за лесно отстранување;
Заштитници што го штитат детето од сопнување и отпаѓање;
Скалички за одмор што може да се отстранат кога не се потребни;
Удобно и пространо седиште;
Голем, удобен потпирач за грб;
Складиште за багаж под седиштето;
Рачката и заштитниците може да се отстранат кога детето ќе порасне;
Забавни песни на воланот – потребни му се 2 батерии со големина AA/1,5V (не се вклучени);
Оваа играчка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.

Димензии:
L 65 cm/ W 30 cm/ H 85 cm