На попуст!
На залиха во главен магацин

Летна Прекривка За Седиште Tian – Recaro

2,450.00ден

SKU: 882423500 Категории: ,

Опис

Генијално размислување за секој детал. Удобното патување во жешките денови ќе биде олеснето со нашата специјално дизајнирана летна прекривка за седиште.
Мрежестиот материјал овозможува оптимален проток на воздух и спречува потење.
Лесно се поставува преку седиштето. Мекиот материјал на детето му дава чувство на сувост и го штити седиштето од создавање нечистотија и влага.
Модерниот светло сив додаток совршено одговара со седиштето. После долгите патувања во лето, навлаката лесно може да се извади и да се испере во машина на 30 степени.