На залиха во главен магацин

Сложувалка Диносаурси- Crocodile Creek

1,690.00ден

Опис

Благодарение на загатките, развивате фина моторика, концентрација и предвидливост
Се опуштате додека ги составувате  Discovery Puzzle – Диносауруси (100 парчиња) што можете да ги купите за момчиња и девојчиња
Погоден од 5 години
Тема: животни
Пакетот содржи вкупно 100 парчиња