На залиха во главен магацин

Столче За Хранење – Creamy Pink – Kikka Boo

3,890.00ден

Опис

Двоен послужавник со држач за чаша.
Може да се монтира во мало столче за хранење.
Самата хранилка може да се направи и во бустер храника.
Наменета за дечиња од 6 – 36 месеци.