На попуст!
Нема на залиха

Трамболина без Скалички 6ft (183cm) 2023

6,790.00ден

Нема на залиха

SKU: 1366 / 299183 Категории ,

Опис

Максимална тежина до 80kg
примена за надворешен простор и приватна употреба
материјал галванизиран челик
подлога за скокање е отпорна за скокање на временски услови
Внимание не е наменето за деца под 3год
Карактеристики на трамболината: заштитна подлога со јадро од пена прекриено со долготрајна гумена навлака,36 галванизирани челични прижини, 6 горни и 6 долни галванизирани стубчиња, галванизирана челична рамка, пластични поклопци за горни субчиња и нокарки за долните стубчиња, заштитна мрежа со влез кој се отвара со патент.