На залиха во главен магацин

Коњ клацкалка – Pilsan

2,540.00ден

SKU: 07908 Категории ,

Опис

* За возраст од 3 години
* Макс. капацитет 50 кг
* Димензии: H: 73 W: 40 L: 85
* Стилски изглед и ергономски дизајн
* Суровина што не содржи канцерогени супстанции и е погодна за здравјето на децата.