Нема на залиха

Анатомско столче за во кадичка со гума Циклама – Maltex

590.00ден

Нема на залиха

SKU: 540543 Категории ,

Опис

Столчето за кадичка на Maltex Baby е наменето за бебиња до 6 месечна возраст. Соодветно е дизајнирано и прилагодено на детската анатомија со што се обезбедува безбедна позиција на детето при капење. Анти лизгачката подлога обезбедува дополнителна заштита од лизгање.

Материјал: полипропилен

Димензии Д / Ш / В 48 cm / 24 cm / 19,5 cm