На попуст!
Нема на залиха

Дрвена куќа за кукли Ариас – Moni toys

8,290.00ден

Нема на залиха

Опис

Дрвена куклена куќа, која вклучува кукла во комплетот, заедно со 15 додатоци и мебел.
Куќата е погодна за кукли со големина до 31 см
За деца над 3 години

Димензии: 84x38x123.5 см
Тежина: 15 кг

Вие исто така би сакале…