Купи!
На залиха во главен магацин

Дрвена куќичка за кукли Ана – Moni Toys

5,190.00ден

Опис

Дрвена куќа за кукли со мебел – Ана

Цврста дрвена конструкција.
8 додатоци во боја – мебел за куќата.
Куќичката е на 3 ката, со 4 соби.

7.00 кг
52.3x27x95 см

Вие исто така би сакале…