На залиха

Држач за цуцли Минт – Baby Jem

310.00ден

SKU: 900293 Категории: ,

Опис

• Го спречува паѓањето на цуцлата, ја одржува чиста и на дофат на бебето.
• Наменет е за сите видови на цуцли лажливки.
• Лесно се закачува на облеката и истата не ја оштетува.
• Дизајнот на држачот е сладок , забавен и интересен.
• Димензии на производот : 27×10

Може да ви се допаѓа и…