На залиха во главен магацин

Држач за шише универзален до 5 кг – Chipolino

590.00ден

SKU: CUPH01701BL Категории ,

Опис

Држач за шише универзален до 5 кг – Chipolino

Неопходен и исклучително корисно за мајката и бебето, што ќе ги направи долгите прошетки уште попријатни и поудобни;
Универзален, удобен, практичен и 100% безбеден начин на приврзување кон сите модели на колички и трицикли;
Единствена мултифункционална комбинација помеѓу држач за чаша или шише;
Единствениот производ од ваков вид на пазарот, изработен од високо квалитетни материјали од прва класа, што придонесува за навремена и лесна организација на додатоците на бебето и мајката;
Капацитет – 5 кг.