На залиха во главен магацин

Дубак шеталка Клик Клак Тиркиз – Jungle

4,890.00ден

SKU: W1118RA605 Категории: ,

Опис

– Изработено од најквалитетна пластика
– На предниот дел има разни едукативни играчки кои ќе го забавуваат Вашето дете: тропалки, прекинувачи и копчиња, детско огледало
– Наменето за деца од 7-15 месеци
– Пред да почне да стои на нозе, Вашето бебе оваа проодувалка ја користи како лулашка
– Силиконски тркала

Може да ви се допаѓа и…