На залиха во главен магацин

Дубак Super Star 2 in 1 Mist – Chipolino

5,790.00ден

SKU: 1232 / PRST02101MT Категории ,

Опис

Дубакот е погоден за деца на возраст од 6 месеци и повеќе со тежина до 12 кг .;
Мултифункционален производ со 2 различни начини на употреба;
Може да се користи како шетач за бебиња;
Може да се користи како проодувака – може да се турка од рачките, помагајќи му на бебето да ги направи првите чекори;
Музички панел со музика и светлина за забавување на бебето;
Широка основа за подобра стабилност;
3 висински позиции на седиштето за да одговараат на висината на детето;
Иновативен начин за прилагодување на брзината и запирање на задните тркала;
Двојни задни гумени тркала;
5 Стопери против лизгање, паѓање по скали и превртување;
4 парчиња тркала (предните тркала ротираат до 360 степени);
Лесен за преклопување и компактен за чување;
Лесно се собира;
Музичката играчка работи со 2 АА / 1.5В батерии – не се вклучени во комплетот;
Дубакот е произведен во согласност со европскиот стандард EN 1273.

Вие исто така би сакале…