Купи!
Нема на залиха

Електричен музички релаксатор Paradise Chipolino

7,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Оваа лулашка е погодна за бебиња на возраст до 6 месеци со тежина до 9 кг.;
Мултифункционален производ – може да се користи како нишалка и како скокач;
Се претвора од замав во отскокнувач со неколку кликања;
Две позиции на потпирачот за грб;
Лак со меки кадифен играчки за забавување на бебето;
Мека подлога и перница за поддршка на главата на бебето;
Заштитна лента;
Лесно преклопување;
Производот се нуди во убава кутија за подарок;
Swing е произведен во согласност со европските стандарди ЕN 16232 и EN 12790.
ФУНКЦИИ:

5 брзини на замавнување со избор на времетраење;
12 мелодии и природни звуци;
Музичка кутија со смирувачки вибрации.
Напојување на замав:

со AC/DC адаптер (вклучен);
со батерии – 4 ЕЕЗ. големина R14/1,5V (не е вклучено).