На попуст!
На залиха

Гардеробер Со Три Врати Toskana – Ilknur Bebe

22,070.00ден

SKU: TOS102 Категории: ,

Опис

Ако барате плакар за собата на вашето дете што може да го користите долги години, Тоскана е само за вас! Со големи прегради за складирање кои се состојат од закачалки за облека, многу полици и фиоки, овој плакар ќе ги задоволи вашите потреби.
Издвојувајќи се со совршена хармонија на дрвени дезени и лакирана бела боја, ова парче мебел никогаш нема да излезе од мода.
Ширина: 135 см
Длабочина: 50 см
Висина: 215 см
Основен материјал: Меламин иверка со шема Сономо.
Врати / предна старана на фиоки.: Лакиран медиапан.
Се користат антитоксични бои и прајмери ​​на база на вода, пријателски на здравјето на децата.
Рачка: мат црн метал
Ногарки: мат црна тврда пластика.
НАПОМЕНА: Доколку сакате монтажа од нашиот тим, цената за монтажа се наплаќа 1200 денари по поризвод.
Времето за доставата на дрвениот мебел е од 5 до 20 работни дена.

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)

Може да ви се допаѓа и…