На залиха во главен магацин

Јагне музичко First love – Chicco

1,490.00ден

Опис

Јагне Лили ноќно светло и мелодии
Лили меко како прегратка креира магична атмосфера за Вашите малечки во времето за спиење со нејзиното меко меше со ноќна ламба и нејзините нежни мелодии
* Мека играчка со ноќно светло и музика активирана со сензор на движење
* Класични мелодии од Бах и Шопен проследени со релаксирачки звуци
* Средишниот дел на играчката во форма на срце содржи тропалка и може да се користи како привезок за ланче во текот на бременоста така што и бебето ќе слуша нежни звуци додека е во стомакот на мама
* Се пере во машина благодарение на електронскиот дел што се отстранува