На залиха во главен магацин

Кацига за велосипед, црвена – Janod (3-6 г.)

1,990.00ден

SKU: 3700217332709 Категории: , ,

Опис

Црвена кацига за баланс велосипед. Периметарот на главата може да се прилагоди од 47 to 54 cm. Со отстранлив подметач од сунѓер, 11 дупки за вентилација и 3 начини на прилагодување на обемот. Големина – S.

Ги задоволува безбедносните ЕУ стандарди: NF EN1078+ A1:02.2013 EU 2016/425