На залиха во главен магацин

Коњ клацкалка црн – Pilsan

2,540.00ден

SKU: 07522 Категории ,

Опис

За возраст: од 3 години
Димензии: H 77 cm W 39 cm L 75 cm
Максимална носивост 35 кг
Погодно е за дома и надвор
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата