На залиха

Клацкалка коњче Napoleon Mint – Moni Garden

2,890.00ден

SKU: 066HBS1801102 Категории: ,

Опис

Коњче нишалка Наполеон, наменето за деца од 12 до 36 месеци.
Тежина: 2,5 кг
2,5 кг
79x50x39 см
80x26x47 см

Може да ви се допаѓа и…