На залиха во главен магацин

Клацкалка за двајца – Pilsan

4,550.00ден

SKU: 06146 Категории ,

Опис

За возраст: од 3 години
Димензии: H 55,5 cm W 46 cm L 164,5 cm
Максимална носивост 80 кг
Погодно е за дома и надвор
Може да се монтира на бетонски терен со 4 завртки
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи