На попуст!
Нема на залиха

Баланс – Велосипед Zig Zak Pink – Byox

2,190.00ден

Нема на залиха

SKU: 066HP120603 Категории ,

Опис

За деца на возраст од 12 до 36 месеци со максимална тежина до 17кг.
Материјал на тркалата: ЕВА пена
Идеален за прошетки, овој баланс велосипед им помага на децата да го развијат и подобрат чувството за рамнотежа и координација. Ќе бидат во можност да ги имитираат постарите деца и полесно да научат како да возат велосипед без помошни тркала. Седиштето се прилагодува според висината како што детето расте.