Нема на залиха

Коцки за на под 9 mm – Pilsan

1,250.00ден

Нема на залиха

SKU: 03 484 Категорија

Опис

* Возраст на употреба 12+ месеци
* Наставни и забавни
* Поддржува развој на интелигенција кај децата
* Вкупна инсталирана површина = ² 1м² (приближно)
* 25cmx29,5cm / 9mm висок
* Безбедно и меко игралиште
може да се создаде за децата да играат на
* 16 парчиња во кутијата

Димензии на производот: Ш: 25 L: 29,50 H: 0,9 Cm
Димензии на пакуваниот производ: Ш: 25 Л: 15 В: 30 см