На попуст!
На залиха во главен магацин

Кревет Трансформ 80×180 Truva Gray – Ilknur Bebe

18,070.00ден

Опис

Делот за лулање може да се фиксира.
Предната страна се спушта.
Долниот дел може да го користите како дополнителен кревет.
Кога вашето бебе ќе порасне, на едноставен начин може да го трансформирате во кревет 80x180cm.
Боја: сјајно бела / лакирана сива.
Ширина: 186 сm
Длабочина: 88 cm
Висина: 105 cm
Внатрешност на лулка: 80×130 cm
Внатрешност на креветот: 80×180 cm
Основен материјал: ламинирана иверка / MDF.
Предна страна / страни на креветот / фиоката: лакиран обоен MDF.
Бојата која се користи е нетоксична на база на вода.

Монтажа се доплаќа 2000 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)

Може да ви се допаѓа и…