На залиха во главен магацин

Лигавче Плаво Со Мече – Baby Jem

380.00ден

SKU: 900304 Категории: ,

Опис

• Заштитете ја облеката на вашето дете и дозволете му да внесува храна самостојно без грижа дали ќе се извалка или намокри.
• Димензии на производот : 30×22 cm.

Може да ви се допаѓа и…