На залиха

Нокшир Столче Бело – Baby Jem

620.00ден

SKU: 900026 Категории: ,

Опис

• Нокширот со својата отстранлива внатрешна комора ергономски специјален дизајн без остри рабови и лесна пренослива структура е наменет за вашето дете да го користи при одвикнување од пелени.
• Димензии на производот: 33x33x31cm.