Нема на залиха

Перница со силиконско полнење – Baby Jem

490.00ден

Нема на залиха

SKU: 900051 Категории: ,

Опис

• Специјалното силиконско полнење спречува развој на микроорганизми и дава целосна удобност при спиење.Се приспособува на главата и вратот давајќи флексибилна подршка што придонесува за подобра циркулација на крвта и опуштање на вратните мускули.
• Димензии на перницата: 35х45 cm.