Нема на залиха

Мрежа за заштита од инсекти за кревет – Baby Jem

730.00ден

Нема на залиха

SKU: 900102 Категории: ,

Опис

• Мрежата за инсекти за креветче ќе биде добар избор да го заштитите вашето бебе од доаѓањето на инсектите со започнувањето на летниот период.
• Димензии на производот: 100 x 30cm.
• Димензии на пакувањето: 33 x 22cm.