На залиха во главен магацин

Ранец Pink – Scoot & Ride

4,490.00ден

Опис

Ранечињата Scoot & Ride сe функционални и елегантни, удобни за носење, кои дополнително лесно се прикачуваат од напред со магнетен прицврстувач за децата да се чувствуваат комфорно.
Совршена комбинација со скутерите и одлични да понесете се што е неопходно за Вашите прошетки. Имаат капацитет од 8 литри. Практично се прикачуваат на скутерите и имаат дополнителен држач на кој можете да ја прикачите и кацигата.
 
Изработени се од PET рециклиран материјал, водоотпорени, лесни за одржување. Благодарение на силните рефлектирачки ознаки имаат голема видливост и ја зголемуваат безбедноста.