Нема на залиха

Лизгалка на вода Big Splash Slide – Dolu

4,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 3002 Категории: ,

Опис

Соодветна за возраст од 3 години.
Димензии: 114 X 189 X 85 cm
Монтирањето е едноставно
Безбедна со големи нелизгачки скали и ергономски шини за фаќање
Може да се користи на отворен и затворен простор
Приклучок за вода
Максимална издржливост: 50 kg
Тежина: 10 kg