На залиха во главен магацин

Дино голема лизгалка – Pilsan

15,990.00ден

SKU: 3378А / 07959 Категории ,

Опис

Дино голема лизгалка – Pilsan

За возраст: од 3+ години
Димензии: H 172 cm W 124 cm L 236 cm 225 cm
Максимална носивост 35 кг.
Лесна инсталација
Забавна и безбедна
Можност за употреба дома и надвор
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи