Нема на залиха

Столче за хранење Elephant – Luna 2

2,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Бебешкото столче за хранење е дизајнирано за безбедност на бебето, содржи голем послужавник со држач за чаша, седиште со навлака лесна за одржување и каиши со пет точки за заклучување. Столчето е компактно, лесно се склопува и не зафаќа простор.
Наменето за деца (од приближно 6 – 9 месеци до 36 месеци).