На залиха во главен магацин

Супер Маркет

2,990.00ден

Опис

Децата сакаат  да организираат различни активности како готвење, играње доктор, глумење суперхерои итн. Тие можат да го користат овој сет за да направат пазарење во супермаркет
Овој комплет играчки има тезга со полици за чување производи и количка за пазарење
34 додатоци и шарени налепници за целосно искуство со купување во супермаркет. Овој комплет доаѓа со многу додатоци како сладолед, слатки, храна итн

Сетот вклучува палета на намирници и додатоци кои можете да ги најдете во вистински супермаркет, создавајќи уште позабавно и пореално искуство за најмалите