Нема на залиха

Трактор на акумулатор Blazing Green Moni

17,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 066HL278805 Категорија:

Опис

Трактор на акумулатор Blazing Green Moni

Возраст: 36 месеци +
Максимална подржана тежина: 30 кг
Се стартува преку: копче
Гуми: пластика
Дополнителни додатоци: Музички функции; MP3 / USB излез; Предни светла; Копче за движење напред / назад
Начин на движење: Електричен; Далечински управувач од 2,4 GHz
Број на места: 1
Број на брзини: 2 – брзи и бавни
Батерија: 12V7Ah
Максимална брзина: 3 км на час
Мотори: 2x35W
27 кг
140×80,5×65,5 см