Нема на залиха

Тукан Со Активности – Lilliputiens

1,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834832686 Категорија

Опис

Овој забавен тукан со активности е направен од оригинална комбинација на различни материјали и текстури. На секој дел од него има нешто интересно и стимулативно за малите деца: шушкави звуци, рачиња од дрво што можат да служат како тропалка. огледалце, тропалка и други шарени додатоци.

Ќе биде вистински извор на откритија за малите дечиња и неразделен другар.
Димензии: 22x15x14cm
Одржување: Може да се пере во машина на 30°.
Материјал: полиестер и дрво (бука)

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.