На залиха во главен магацин

Автомобил Ferrari California 1:32 – Bburago

1,490.00ден

Опис

Во размер 1:32 Ferrari Model Cars се играчки модел на автомобил што луѓето од сите возрасти, возрасни и деца, ќе уживаат да го додаваат во своите колекции.
Возраст: 3+ години.

Вие исто така би сакале…