Нема на залиха

Barbie Villa – Lisciani

3,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Добредојдовте во вилата на Барби! Колку е убава! На првиот кат ќе го видите салонот каде Барби го поминува своето време со пријателките а и кујната каде им подготвува вкусни јадења. На вториот кат е собата на Барби и балконот со голем базен идеален за релаксација.
Куќата доаѓа со барбика.
Димензии на куќата: 79 x 70 x 38 cm
Соодветно за деца над 4 години.

Вие исто така би сакале…