На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Гитара Ukulele – Hape

3,290.00ден

Опис

Започнете го вашето музичко патување и научете да ги свирите вашите омилени мелодии на ова брилијантно укулеле кое има трепкачки светла кои ве учат како да свирите! Потоа, кога ќе станете посамоуверени, префрлете се на режим “Банд” за да ги забрзате и слушате придружните инструменти
Вклучува налепница со инструкции и книга која ќе ве води како да свирите. Има рачка на телото што го олеснува носењето на укулеле со вас.
Дупките се специјално распоредени што им олеснува на малите музичари.
Соодветно за деца над 3 години.

Вие исто така би сакале…