Нема на залиха

Дрвена Играчка Ветеринарен Сет – Hape

2,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Возраст: 3г+
Оваа забавна ветеринарна хирургија што заштедува простор и лесна е за носење, доаѓа со куќа за кучиња, куќа за мачки и сите додатоци што Ви се потребни за да се грижите за Вашите миленици и да се чувствуваат добро!