На залиха во главен магацин

Дубак Daytonna Red – Cangaroo

5,790.00ден

SKU: 0662137C14 Категории: ,

Опис

Дубакот Daytonna е погоден за деца над 6 месеци.
Дубакот може да се трансформира во проодувалка и има 3 опции за употреба.
Седиштето е меко и обложено, обезбедувајќи исклучителна удобност за бебето.
Оригиналната музичка табла со играчки и убава музика ќе го привлече вниманието на детето и ќе се забавува со часови.
За поголема безбедност, проодувалката има силиконски стопери.

Може да ви се допаѓа и…