Нема на залиха

Џампер Jungle Green – Moni

6,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 0666356905 Категории ,

Опис

Џампер и забавен центар
Музичка табла, со светла, звуци и мелодии, како и приклучок за МР3.
Џамперот му овозможува на вашето дете да игра со висечките играчки, да слуша звуци од џунглата или да греда разлиќни светла.
Седиштето на џамперот ротира за 360 степени, а висината може да ја прилагодите на 3 нивоа.
Наменет за деца над 6 месеци со тежина до 12кг и 81см висина.
Се користи само за дете кое може самостојно да стои и да ја држи главата и не може само да се качува и излегува од џамперот.
Џамперот може да се користи во интервал од 20 минути.
Џамперот треба да се користи само под надзор на возрасен.