Нема на залиха

Едукативна коцка -Winfun

2,290.00ден

Нема на залиха

Опис

Oваа едуктивна коцка  содржи:

*5 копчиња за осветлување со животински звуци и забавни мелодии
*Книга на 2 страници со забавни звуци и мелодии
*Океански ролери со звучни ефекти
*Шарено тркало за бирање и копчиња за инсекти кои се лизгаат
*Проѕирен валјак со шарени монистра
* Свртете ја коцката за да добиете чуден звучен ефект

Вие исто така би сакале…