Нема на залиха

Игрална розева и сина

3,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 7888428 7888427 Категории: ,

Опис

Достапна во 2 бои: розева и сина
Практична игрална за дома и за на патување.
Материјалот е лесен за одржување, потребно е чистење само со влажна крпа.
Игралната e произведена во согласност со европскиот 2005/84/еc стандард.
Димензии: Висина 83cm, обрач: 110x77cm, внатрешен дел: 98x66cm