На попуст!
На залиха во главен магацин

Камен куќа од 2 години розева – Pilsan

4,990.00ден

SKU: 06437-1 Категории: ,

Опис

Камен куќа од 2 години – Pilsan
Димензија: H:151 L:114 L:85 W: 85 cm
За внатрешна и надворешна употреба
Лесна за инсталација
Квалитетна пластика која не се оштетува од сонце и дожд