На залиха во главен магацин

Клацкалка на федер Магаре – Pilsan

12,090.00ден

SKU: 07910 Категории ,

Опис

* За возраст од 3 години
* Макс. капацитет 50 кг
* Стилски изглед и ергономски дизајн
* Магаре на федер со прицврстувачи, специјално дизајнирана пластика која спречува ‘рѓосување и кршење, лесно за монтирање на земја
* Суровина што не содржи канцерогени супстанции и е погодна за здравјето на децата.